معرفی شرکت

شرکت مهندسی گیلاس رایانه در سال۱۳۸۰ تاسیس گردید و فعالیت خودرا در زمینه ارائه خدمات اطلاع رسانی و اینترنت از تاریخ ۱/۱/۸۲در سیرجان با هدف گسترش فرهنگ ارتباطات در میان اقشار مختلف مردم این منطقه، آغاز نمود.

گیلاس رایانه با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین تجهیزات و فناوری‌های روز و با گرد هم آوردن متخصصان و كارشناسان فنی خبره برای ارایه‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و فراهم‌ساختن بستر ارتباطی كارساز برای كاربران، توانسته است سطح كیفی خدمات خود را به سطح مورد انتظار مخاطبان و مشتریان خویش نزدیك سازد و با برنامه‌ای منسجم و نظام‌یافته به حركت رو به رشد خود برای ارتقای این سطح كیفی و تامین رضایت و خوشنودی مشتریان ادامه دهد. به گونه‌ای كه، هم‌اكنون، صدها کاربر خانگی و سازمان و شركت مختلف از خدمات گیلاس رایانه برای دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبكه‌های محلی و جهانی بهره می‌برند.

ارایه‌ی محصولات و خدمات كارا به مشتریان بر اساس آخرین فناوری‌های روز و پیشرفت‌های به دست آمده در عرصه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات به گونه‌ای كه بتواند نیاز آنان را با بالاترین كیفیت ممكن برآورده سازد، محور فعالیت‌های گروه شركت‌های گیلاس رایانه محسوب می‌شود.

گیلاس رایانه برای دست‌یابی به این هدف و ارایه‌ی سبد كاملی از محصولات و خدمات حوزه‌ی اینترنت و پهنای باند، تیم كارآمدی از متخصصان و كارشناسان فنی زبده را گرد هم آورده است و خدمات متنوعی را در حوزه‌های مختلف ارتباطات دیتا به مشتریان خود در سراسر كشور ارایه می‌دهد. به ویژه آن كه، تجربیات به دست آمده طی سال‌های فعالیت و تعداد چشم‌گیر مشتریان محصولات و خدمات گیلاس رایانه، پشتوانه‌ی قابل اتكایی برای توسعه‌ی سبد محصولات و خدمات این گروه به شمار می‌آید.

گفتنی‌ست، گیلاس رایانه برای بالابردن رضایت‌مندی مشتریان خود، موفق شده است با استفاده‌ی بهینه از ابزارهای توان‌مند مبتنی بر IT، راه‌های موثر و سودمندی برای برقراری ارتباط مداوم با مشتریان در پیش گیرد تا بتواند خدمات مورد نیاز آنان را با بالاترین كیفیت و در كوتاه‌ترین زمان ممكن به آنها ارایه كند. از این روی، تعداد مشتریان گیلاس رایانه طی سال‌های فعالیت رشد چشم‌گیری داشته است و این روند فزاینده همچنان ادامه دارد، به گونه‌ای كه روزانه تعداد قابل توجهی به جمع استفاده‌كنندگان از خدمات گیلاس رایانه می‌پیوندند.

گفتنی‌ست، گیلاس رایانه، برای رسیدن به سه ویژگی اصلی «سرعت»، «كیفیت» و «هزینه مناسب با در نظرگرفتن كیفیت» در ارایه‌ی خدمات خود، برنامه‌ریزی‌های دقیق و منسجمی انجام داده و سرمایه‌گذاری‌های جدیدی را برای رسیدن به این هدف آغاز كرده است. این سه ویژگی، در بحث انتقال داده و برقراری ارتباط، مهم‌ترین عناصر به شماره می‌آیند. در این میان، استفاده از نیروی تخصصی زبده و مجرب، دانش آموخته و مسئول در كنار تجهیزات و فناوری‌های مطابق با استانداردهای روز جهان، گیلاس رایانه را گام به گام به هدف نهایی این برنامه‌ریزی‌ها، نزدیك می‌كند.

گیلاس رایانه دارای پروانه isp به شماره 130-29-11 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
نماینده رسمی شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات داری مجوز PAP به شماره 3101216727 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
برخی از همکاران
  • download22
  • Untitled-2